malenka229 - komentarze


Hej! Wczoraj pilnowałam 3 miesięcznego dziecka, było takie grzeczne prawie wcale nie płakało. A dzisiaj byłam w szkoel odmówili nam dwie ostatnie lekcje i poszlismy więc o 14:05 do domu bo tak to byśmy mieli do 15:45. Mój ojciec ma jutro urodziny Napewno fajnie bedzie Moja najlepsza kuzynka będzie też na mojego ojca urodzinach Ciesze się komentujcie pozdrowienia dla tych którzy zaglądają tu pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.03.2006 :: 19:07 :: actb83.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lukaszek

hej!blog ok! co tam ciekawego słychac jak tam amanty ? kreca sie? wiesz bo jak by co to ja jestem chetny wiesz nie? pa
25.03.2006 :: 19:02 :: actb83.neoplus.adsl.tpnet.pl

justynka

siemanko! blog spoko! troche czarne kolory ale ok dobra to nara nie mam czasu

24.03.2006 :: 21:43 :: acrk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ala

Zajefajny blog podoba mi się nie usuwaj go nie słuchaj Mateusza on gada głupoty. Prowadź dalej tego bloga. Pisz wiecej notek. A ten blog na www.malgosia229.blog.onet.pl jest żeczywiście ładniejszy o wiele ale to nic i tak prowadź tego bloga. Nie raguj na innych niech sobie gadają co chcą nie słuchaj ich oni tak specjalnie mówią bo własnie chca tego zebyś go usunęła, ale skoro go zrobiłas to go nie usuwaj tyle roboty na nic co? Ja bym go nie usuwała na twoim miejscu, ale zrobisz jak chcesz ja sie nie wtrącam jak by co. Pozdrowienia dla ciebie pa miłego weekendu
24.03.2006 :: 21:37 :: acrk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mateusz

Super blog ale ten twój na tej stronie www.malgosia229.blog.onet.pl jest o wiele ładniejszy ja uważam że ten powinnaś usunąć i prowadzić lepiej tylko jeden blog ale rób jak chcesz pozdro pa
24.03.2006 :: 21:35 :: acrk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marta

Super blog podoba mi się pisz więcej notek pa
24.03.2006 :: 21:33 :: acrk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super blogasek podoba mi się fajnie go prowadzisz tak trzymaj a dzień też miałas napewno super i napewno było wesoło a jutro pewnie też będzie wesoło pozdro pa
24.03.2006 :: 21:16 :: acrk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Laska

Hej! Fajny blog. No to miałaś super dzień. Też cię pozdrawiam pa
Talk.pl :: Wróć