malenka229 - komentarze


No hej wam Nareście piszę nową notkę. Skoro mówiliscie żebym tego blogaska nie usuwała to nie usune Zostawie go specjalnie dla was. Mi się ostatnio pomyliło coś i nagle założyłam blogaska na interi ale to nic. Moze na niego zajrzycie? No i mi doradzicie jak ma wygladać tamten blogasek? www.malenka229.blog.interia.pl zapraszam wszystkiech do niego i tam napiszcie tez komentarze. A na tym byscie sie tez postarali troche wiecej. Ja wiem ze zaniedbałam ten blogasek no ale cuż. Coś czasu nie miałam. Teraz już mam czas.
W sobote babcia miała urodzinki super było nawet. Ale humor mi chłopak pogorszył i jego ojciec. Miał ze mna jechać na dysko a jego ojciec mu robote znalazł akurat wtedy ale miałam nerwy. Moje kochanie tez było wkużone na swojego ojca. On robił az do 2 rano. Za to w niedziele poszliśmy na zabawe ale sie nabawiliśmy. Wzielismy udział w konkursie i zajeliśmy pierwsze miejsce. Myśmy nie chcieli brac udziału w tym konkursie ale jego kuzynki nas tam wkopały. Bo zaczeły wrzeszczeć ze my mamy wziąść udział i organista nas zawołał żebysmy wzieli udzał. Nawet świetnie było.

Teraz w sobite ja mam urodzinki nie mogę sie już doczekać ich. Będe miała 17 latek. Mam moje kumpele najlepsze zaproszone tylko jedna mi brakuje mieszka za daleko Mam nadzieje ze bedzie super. W sobote o 21 też pójde na zabawe z tym moim. No chyba ze znowu cos nie wypali a wtedy ja sie juz całkiem wkuze A może zajrzycie na mojego blogaska najładniejszego jakiego mam. Tam pisze systematycznie notki www.skarb229.blog.onet.pl zajrzyjcie tam i skomentujcie Dobra ja juz kończe nie bede sie aż tak rozpisywać bo bym tu mogła dużo napisać. Bo dużo przez ten czas się mi przydażyło. No to komentujcie wszyscy i zajrzyjcie prosze na tamte blogaski i tam też skomentujcie pozdrawiam wszystkich

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.08.2007 :: 16:50 :: acsy160.neoplus.adsl.tpnet.pl

hehe

Nawet widać ze jesteś szczęśliwa z tym swoim Piotrusiem szkoda ze ja takiego szczęścia nie mam dobrze ze ci się dobrze układa słyszałam ze idzisz we wrześniu na ślób to się razem pobawimy tam poszalejemy na tym ślubie normalnie swietnie
14.08.2007 :: 22:23 :: acsy157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nina

Spóźnione życzenia ci przesyłam z okazji urodzinek pozdrawiam pa
25.07.2007 :: 17:10 :: acsa234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Justyna

No prosze jednak ci sie o tym blogu przypomniało pozdrawiam i pisz w końcu normalnie notki i nie zapominaj juz więcej o tym blogasku bo aż przykro było bo tyle serca w niego włożyłąś
Talk.pl :: Wróć